Jolly Jewels

Juto (a właściwie dziś tylko troszkę później) z racji tego iż mam wolne od pracy, poświęcę chwilę na testowanie lakierów GoldenRose JOLLY JEWELS NAIL LACQUER. Na stronie GoldenRose można przeczytać taką oto informacje na temat lakierów: 
"..Nowa seria lakierów JOLLY JEWELS sprawi, że malując paznokcie, staniemy się jednocześnie posiadaczkami najpiękniejszej biżuterii...Receptura lakierów JOLLY JEWELS zawiera bowiem mnóstwo mikroskopijnych cząsteczek specjalnie spreparowanego brokatu i miliony lśniących brylantowo drobinek przypominających drogocenne kamienie szlachetne. Połyskują one na paznokciach niczym brylanciki, sprawiając, że biżuteria staje się zupełnie zbędnym dodatkiem. Do wyboru mamy wszystkie najmodniejsze kolory karnawału – w wersji jednolitej albo wielobarwnej, harmonijnie łączącej w jednej buteleczce drobinki w różnych tonacjach."

Kolorów jest 17 ja posiadam 2 - Mleczny z drobinkami granatowymi i czerwonymi (nr.110) i bezbarwny ze złotem (nr.103). Jeśli okażą się całkiem fajne, pewnie jeszcze inne zasilą moją kolekcję :)

Komentarze