Me My Elos


 Profesjonalny zabieg SPA w zaciszu własnego domu ... to możliwe
 
ME MY ELOS
Laserowy depilator IPL + R
Najnowsza technologia
Polecany do użytku domowego jak i gabinetów
kosmetycznych


Me My Elos to najnowsze profesjonalne urządzenie do trwałego usuwania owłosienia , które łączy w sobie 2 technologie:

  • IPL ( Intensywne Światło Impulsowe )
  • RF ( Fale Radiowe )


Ta rewolucyjna technologia efektywnie pokonuje ograniczenia lasera i urządzeń IPL dając najskuteczniejszy epilator do trwałej depilacji. Dzięki zastosowaniu 2 technologii IPL + RF usuwanie niechcianego owłosienia jest jeszcze bardziej skuteczne i szybsze.

Efekty są widoczne już po 4 zabiegach a przykładowy czas zabiegu nóg to tylko 10 minut.

Me My Elos jest polecany do zastosowań domowych oraz salonów kosmetycznych.
O ME MY ELOS


Klinicznie udowodniona permanentna redukcja owłosienia w zaciszu własnego domu. Me My Elos jest całościowym rozwiązaniem do trwałej depilacji. To najbezpieczniejszy i najszybszy sposób osiągnięcia gładkiej i pięknej skóry.

Epilator oferuje najwygodniejszy sposób wykonania zabiegu (całe nogi w mniej niż 10 minut!), trwale redukuje wzrost włosa w najszerszym zakresie koloru skóry i włosów, bez konieczności jakichkolwiek preparatów.Jak działa ME MY ELOS?


Me My Elos to pierwsza i jedyna technologia, która łączy w sobie zarówno laser IPL (Intensywne Światło Impulsowe), jak i fale radiowe RF. Opracowana przez wynalazcę i właściciela patentu (Dr Shimon Eckhouse), ta rewolucyjna technologia, efektywnie pokonuje ograniczenia lasera i urządzeń IPL wynikające z bezpieczeństwa i procedur.

Technologia Elos jest unikalnym połączeniem fal radiowych RF i lasera IPL. Wykorzystuje ona delikatny puls obu, nakierowanych na to samo miejsce, źródeł energii, co pozwala na osiągnięcie lepszych wyników, przy niższym, ogólnym zużyciu energii i wyższym bezpieczeństwu oraz większej wygodzie.Działanie ME MY ELOS w praktyce


Energia IPL przekształca sie w energie cieplną, pomaga wypalić trzon włosa i mieszka włosowego natomiast energia (RF) fal radiowych hamuje ponowny wzrost włosa przez zamknięcie mieszka włosowego.Użycie ME MY ELOS nie może być prostsze !


Zamiast wynajdowania nowych technik, naukowcy i lekarze postanowili stworzyć intuicyjnie proste w użyciu urządzenie, które ślizga się po skórze jak golarka lub depilator. Zobacz jak migające światło urządzenia „zajmie" się wszystkim. Nie potrzebujesz nieporęcznych i powolnych urządzeń, tylko jedno, którym wykonać można gładkie i miękkie ruchy po skórze.  • Działa na każdy kolor skóry z wyjątkiem czarnej
  • Działa na każdy kolor włosa nawet jasny blond
  • Może być stosowany na wszystkie partie ciała. 
Aparat do nabycia w drogeriach SuperPharm - 1700 zł 

Komentarze