nowa era oczyszczania - Clarisonic

Rewolucja & rewelacja! 
Marka Clarisonic jest już dostępna w sprzedaży w 15 perfumeriach Sephora w całej Polsce. Szczoteczki Clarisonic sprawiają, że cera jest doskonale oczyszczona, a tym samym bardziej promienna, wygląda zdrowiej i lepiej wchłania składniki produktów pielęgnacyjnych. Listę perfumerii, w których dostaniecie produkty Clarisonic, znajdziecie tutaj


Nowa definicja pielęgnacji skóry - opatentowana technologia Oczyszczania SonicznegoW odróżnieniu od urządzeń obrotowych, nasza opatentowana technologia oczyszczania sonicznego współpracuje z naturalną elastycznością skóry. Szczoteczka wykonuje ruchy w przód i wtył z częstotliwością wynoszącą ponad 300 ruchów na sekundę. Pracujące wspólnie, giętkie włókienka zewnętrzne i wewnętrzne szczoteczki skutecznie usuwają brud i sebum, głęboko oczyszczając pory i przygotowują skórę do lepszej absorpcji składników kosmetyków nakładanych na powierzchnię skóry.


CECHY URZĄDZENIA
Trzy prędkości działania (Niska, Normalna, Wysoka) + Tryb do ciała
 • Różne prędkości działania spełniają różne oczekiwania użytkowników. Zmiana prędkości powoduje zmianę zasięgu wychyleń szczoteczki podczas ruchów oscylacyjnych, których częstotliwość pozostaje taka sama.
 • Po założeniu szczoteczki do ciała, Clarisonic PLUS automatycznie przełącza się na pracę w jej trybie, w trzyminutowych cyklach. Naciśnięcie przycisku zmiany prędkości w trybie ciało skutkuje zmianą trybu pracy z ciągłego na pulsacyjny. Tryb pulsacyjny oferuje inne doznania i doskonale sprawdza się np. przy pielęgnacji skóry głowy i szy
Funkcja T-Timer®
 • Dla dokładnego i kompletnego oczyszczenia skóry twarzy i ciała wyposażyliśmy urządzenie Clarisonic PLUS® w funkcję T-Timer informującą, kiedy rozpocząć oczyszczanie kolejnej części twarzy.
Dwuletnia gwarancja
 • Urządzenie Clarisonic PLUS jest objęte dwuletnią gwarancją producenta pokrywającą wady fabryczne ujawnione podczas codziennego użytkowania.
Skorzystaj z innowacji w dziedzinie zaawansowanych metod pielęgnacji skóry.
Opracowany przez zespół inżynierów i wynalazców z Seattle, w
stanie Washington, system Clarisonic łączy innowacyjną technologię z rewolucyjną wizją, która na zawsze odmieni spojrzenie na pielęgnację skóry. Clarisonic, początkowo opracowany z myślą o profesjonalnych zabiegach leczniczych, szybko stał się numerem 1 wśród szczoteczek oczyszczających rekomendowanych przez wiodących dermatologów, chirurgów estetycznych i pracowników Spa* - raz na zawsze zmieniając rynek urządzeń do pielęgnacji skóry.
 • Sekret technologii oczyszczania sonicznego polega na łączeniu działania składników aktywnych produktów działających na powierzchni skóry z technologią, dzięki której mogą one wnikać znacznie głębiej. Skutkuje to redukcją widoczności porów i zmarszczek** oraz sprawia, że cera wygląda zdrowiej i jest znacznie gładsza.
 • W przeciwieństwie do urządzeń obrotowych, technologia oczyszczania sonicznego współgra z naturalną elastycznością skóry. Częstotliwość pracy urządzenia przekracza 300 ruchów oscylacyjnych na sekundę. Zewnętrzne i wewnętrzne włókna szczoteczki współpracują, usuwając zanieczyszczenia i sebum, głęboko oczyszczając pory i przygotowując skórę do lepszej absorpcji aktywnych składników produktów

6x lepsze oczyszczanie niż przy użyciu samych dłoni***

Wyniki badań klinicznych potwierdzają lepszą absorpcję składników kosmetyków pielęgnacyjnych oraz sześć razy bardziej efektywne usuwanie makijażu, zanieczyszczeń i sebum niż przy użyciu samych dłoni.

Poczuj różnicę
 • Skóra bardziej gładka, bardziej miękka i wyglądająca zdrowiej
 • Redukcja widoczności porów i zmarszczek
 • Doskonałe oczyszczanie i lepsza absorpcję składników aktywnych kosmetyków pielęgnacyjnych
 • Tak łagodny, że można go stosować nawet dwa razy dziennie dla każdego typu skóry
Oczyszczanie soniczne to metoda łagodna, ale bardzo efektywna i odpowiednia dla każdego rodzaju skóry. Zobacz, jak Clarisonic może pomóc Twojej skórze.

Dokładne oczyszczanie: 6x dokładniejsze oczyszczanie niż przy użyciu samych dłoni
Szczoteczki Clarisonic oczyszczają dokładnie, usuwając sebum i zanieczyszczenia, które zatykają pory i negatywnie wpływają na kondycję
Twojej cery.
Starzenie się skóry: Clarisonic poprawia wygląd dojrzałej skóry
Skóra przed nałożeniem makijażu wygląda na bardziej miękką i gładką, oraz lepiej absorbuje składniki produktów pielęgnacyjnych.
Powiększone pory: Redukcja widoczności porów
Szczoteczki Clarisonic redukują widoczność powiększonych porów, oczyszczając je głęboko z zalegających zanieczyszczeń i sebum. me. 
Delikatność: Clarisonic działa łagodnie i nie narusza naturalnej bariery skóry. Nadaje się do codziennego użytku.
Clarisonic delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej naturalnej elastyczności.
Cera tłusta i błyszcząca: Głębokie oczyszczanie porów - mniejsze przetłuszczanie się cery.
Szczoteczki Clarisonic oczyszczają głębiej niż tradycyjne metody i ograniczając gromadzenie się sebum.
Gwarantujemy, że twoja skórazmieni się na lepsze.
Dzięki szczoteczkom Clarisonic, Twoja cera będzie zawsze czysta i nabierze zdrowego wyglądu.

Misją Clarisonic jest zmiana przyszłości Twojej skóry. Poznaj pięć głównych zalet naszych szczoteczek i przekonaj się, że Clarisonic to podstawowy krok w kierunku odmiany Twojej skóry:

Wybór profesjonalistów
 • Clarisonic jest najczęściej polecanym przez amerykańskich dermatologów urządzeniem do oczyszczania twarzy.
Wysoka jakość produktu
 • Od opatentowanej metody mikromasażu po najmniejsze detale wzornictwa, system sonicznego oczyszczania Clarisonic zachwyca doskonałą jakością. Stworzono go, by jeszcze lepiej zadbać o Twoją skórę bez konieczności korzystania z podrażniających skórę substancji złuszczających.
Wspierany przez zaangażowanych ludzi
 • Zanim zaczęliśmy działać na rynku kosmetycznym byliśmy inżynierami. Przede wszystkim jednak jesteśmy ludźmi. Dlatego, jeśli zadzwonisz do naszego Biura Obsługi Klienta, lub poszukasz odpowiedzi na swoje pytania na profilach Clarisonic w mediach społecznościowych zawsze trafisz na kogoś, kto chętnie pomoże Ci odnaleźć cały potencjał piękna Twojej skóry.
Docenione przez branżę
 • Produkty Clarisonic otrzymały wiele nagród od najbardziej zaufanych i opiniotwórczych marek na rynku health&beauty. Wśród wielu wyróżnień, otrzymaliśmy między innymi nagrody: Allure Magazine "Best of Beauty Breakthrough", Oprah Winfrey "Favorite Things", czy "Best of Sephora Award". Produkty Clarisonic były także obszernie opisywane w branżowych czasopismach, takich jak między innymi: Glamour, Elle, Real Simple, InStyle, Shape czy People.
Masz gwarancję
 • Najlepsze jest to, że wypróbowanie dowolnego produktu Clarisonic nic cię nie kosztuje. Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu 100% poniesionych kosztów, jeśli nasz produkt nie spełni Twoich oczekiwań. Dodatkowo, wszystkie urządzenia Clarisonic są objęte gwarancją producenta obejmującą wszelkie wady fabryczne


Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli byłeś ..., widziałeś ..., czytałeś..., oglądałeś...,
Proszę zostaw po sobie jakiś ślad w postaci komentarza ...
Jestem też ciekawa Twojej opinii na poruszany prze ze mnie temat :).
Z góry Dziękuje - Moni :*