Nowości Eveline

Ciekawe kiedy będzie można je zakupić ???
Ostatnio moje rzęsy polubiły się z mascarą Extension Volume 4D FALCE DEFINITION która maksymalnie wydłuża i podkręca rzęs i nie jest to ściemą. Więc nie powiem kuszą mnie i te, tym bardziej, że to Nowości są. I jak znam życie i siebie i mój pociąg do kosmetycznych nowości kupię obie :)

MAGNETIC LOOK
Rewolucyjna maskara MAGNETIC LOOK zapewnia natychmiastowy efekt mocno pogrubionych i gęstych rzęs. Innowacyjna formuła tuszu BEAUTY & CARE sprawia, że rzęsy stają się gęste, wyraziste i odpowiednio podkręcone. Wyprofilowana, silikonowa szczoteczka FLEXY BRUSHTM równomiernie rozprowadza tusz na rzęsach, nie pozostawiając grudek.
Mikrowłoski silikonowe dokładnie rozdzielają rzęsy, zapewniając im spektakularne pogrubienie nawet do 200%. Formuła bogata w pigmenty mineralne, naturalny wosk carnauba oraz kompleks witamin (A, E i F) zapobiega wypadaniu i łamaniu rzęs, pobudzając je do wzrostu. Dzięki zawartości D-panthenolutusz jest wyjątkowo delikatny dla oczu i nie powoduje podrażnień.Doskonale wzmacnia, odżywia i kondycjonuje rzęsyMEGA SIZE LASHES
Rewolucyjna maskara MEGA SIZE LASHES zapewnia natychmiastowy efekt maksymalnie wydłużonych i zagęszczonych rzęs. Innowacyjna formuła tuszu BEAUTY & CARE sprawia, że rzęsy stają się długie, gęste i wyraziste. Wyprofilowana, silikonowa szczoteczka DOUBLE BRUSHTM równomiernie rozprowadza tusz na rzęsach, nie pozostawiając grudek. Mikrowłoski silikonowe dokładnie rozdzielają rzęsy oraz maksymalnie wydłużają i pogrubiają każdą z nich, od nasady aż po same końce. Formuła bogata w pigmenty mineralne, naturalny wosk carnauba oraz kompleks witamin (A, E i F) doskonale wzmacnia, odżywia i kondycjonuje rzęsy. Zapobiega wypadaniu i łamaniu rzęs, pobudzając je do wzrostu. Dzięki zawartości D-panthenolutusz jest wyjątkowo delikatny dla oczu i nie powoduje podrażnień.

P.S Tylko szkoda, że nic więcej o nich nie wiemy. Chyba najważniejszego - jak prezentują się szczoteczki, bo to niewątpliwie jest sercem maskary :). I, że nie wiadomo kiedy się pojawi, pozostaje cierpliwie czekać i tzw między czasie przeszukiwać szafy Evelin'owe. Jest jeszcze kilka rzeczy Evelin, na które oczekuje z niecierpliwością.  

źródło ... 

Komentarze