SYOSS Supreme Selection

Doskonałość w profesjonalnej pielęgnacji

Eksperci SYOSS przygotowali kolekcję produktów do pielęgnacji włosów o profesjonalnym działaniu, aby uzyskać efekt włosów zregenerowanych jak nigdy dotąd. Formuły łączą w sobie trzy wyjątkowo skuteczne elementy regenerujące, które tworzą Cellular Hair Restore.

 • Mikronizowana keratyna pomaga naprawić nawet bardzo poważne uszkodzenie włosa głęboko w jego strukturze.
 • Skoncentrowane proteiny poprawiają spójność komórkową i wzmacniają włosy od wewnątrz.
 • Eliksir lipidowy wygładza powierzchnię włosa i zapewnia zdrową miękkość.
 • SYOSS Supreme Selection dla włosów zregenerowanych jak nigdy dotąd.SUPREME SELECTION REVIVE 

SUPREME SELECTION RESTORE  

to dwie nowe linie kosmetyków do włosów. Linie kosmetyków, określonych przez producenta jako "profesjonalne".

SUPREME SELECTION RESTORE zawansowany system regeneracji nawet bardzo zniszczonych włosów
Zniszczenia włosów, takie jak rozdwojone końcówki, łamiące się lub szorstkie włosy, od teraz mogą zostać zniwelowane. Nowe produkty, które doskonale się uzupełniają, sprawiają, że pielęgnacja włosów staje się wyjątkowym i przyjemnym doświadczeniem. Aby włosy mogły wyglądać „jak nowe”, a ich łamliwość zredukowana do 95%.
SUPREME SELECTION REVIVE zamyka we wnętrzu włosa kolor włosów farbowanych
Włosy farbowane lub z pasemkami narażone są na różne czynniki środowiskowe, na przykład słońce czy wiatr. Mogą one wpływać na trwałość koloru. Nowa linia SYOSS Supreme Selection Revive skutecznie i profesjonalnie zapobiega powstawaniu uszkodzeń włosów spowodowanych tymi czynnikami oraz pomaga chronić kolor przed blaknięciem aż do 10 tygodni.

technologia opracowana przez ekspertów dla włosów zregenerowanych jak nigdy dotąd.


Komentarze

 1. nie probowalam jeszcze ale po ostatniej wpadce z szamponem kerastase i wyrzuceniu 180 zl w bloto jakos nie mam ochoty nna eksperymenty z szamponami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. też nie lubię eksperymentować z szamponami, bo zazwyczaj zaczynają mi się włosy strasznie przetłuszczać i doprowadzenie ich do nie przetłuszczania trochę czasu zajmuje. Ostatnio skusiłam się na Nowość od L'oreala, może nie wydałam 180 zł, ale wyrzucanie obojętnie jakiej kwoty w błoto boli. Nie będę się tutaj rozpisywać - przygotowałam osobną recenzję na ten temat, muszę jeszcze cyknąć kilka fotek i opublikuję. Co do Syossa doświadczenia doświadczenia mam dobre i złe, choć obawiam się z racji iż one są pro - mogą też mnie przetłuszczać

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja się skusiłam na ten złoty balsam- nie widzę żadnych spektakularnych działań ale może potrzeba czasu a poza tym prostuje włosy więc może dlatego ale po wyprostowaniu są o mega lepsze odkąd go używam.:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. to fajnie, ja też prostuje, ale staram się to robić wtedy kiedy to niezbędnie konieczne, dodatkowo farbuje włosy. A poza tym, jeśli chodzi o nowości to nie zawsze dobrze się one sprawdzają. mam cienkie i delikatne włosy i nie trudno doprowadzić do przetłuszczania się. Z Syossa co prawda tego nie pro, tylko jeden szampon mi odpowiadał, cała reszta była do kitu !!! Więc się trochę boję. Wydam kasę, a te produkty do najtańszych nie należą i będę musiała wywalić abo komuś oddać, tak czy siak kasa w błoto ...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli byłeś ..., widziałeś ..., czytałeś..., oglądałeś...,
Proszę zostaw po sobie jakiś ślad w postaci komentarza ...
Jestem też ciekawa Twojej opinii na poruszany prze ze mnie temat :).
Z góry Dziękuje - Moni :*