Noworoczno - sylwestrowe przemyślenia ...

Przychodzi taki dzień, że człowiek, niezależnie od płci, wieku, wyznania, koloru oczu i włosów siada i myśli i wymyśla ... idealną okazją do przemyśleń, podsumowań, postanowień jest koniec starego roku początek nowego ... I taki mocno filozoficzny, osobisty dzień dopadł i mnie. Rok 2013 był szalonym rokiem, przytrafiło mi się wiele pozytwnych jak i negatywnych rzeczy, ale to chyba normalne - takie są koleje losu. 
Posumowywując wydarzenia całego ubiegłego roku, takie oto myśli przychodzą mi do głowy ...

Jeśli w pracy wszystko się układa, idziesz na kolejne 8h w to samo miejsce tym samym czasie i Cie nie mdli, są fajowiejsi ludkowie, lubisz i jesteś lubiany. Praca ta Cię satysfakcjonuje, spełniasz się .... 
 
Jeśli masz przyjaciół  - Prawdziwych Przyjaciół! takich na dobre i na złe, do tańca i do różańca. którzy z Tobą płaczą i śmieją się. Jak trzeba zapalą w czosnek a jak trzeba to pogłaszczą, zrozumieją i otrą łzy. Sprawdzeni w tym codziennym życiowym marazmie, łez padole, sprawdzeni i nie zawiedli (Dzoan!, Marcyś, Bartuś M, Bartuś, Ewa, Marta).

Jeśli masz Dobrych znajomych, bez których żadna impreza nie ma racji bytu, żaden wyjazd na wakacje też, spacer po mieście, kino, muzeum, święta czy inne okazje ( Pączkowie, Grzybki, Aga Duża, Iwonka i Pati, Aga i Konrad, Kamila, Ania, Lidziuś ... i wielu, wielu innych), których cenie, szanuje i bardzo, bardzo Lubię ...

Jeśli z rodziną jest dobrze i nie tylko na zdjęciu . Tak jak to z rodziną być powinno (Marcela, Wiesław, Bartosz ...)
 
Jeśli jest na połówka do/na widok której serce szybciej bije, o której myślisz często i stała się ważniejsza dla Ciebie niż TY sam. że budzisz się i zasypiasz i wiesz, czujesz, że jest. Która rozumie Cie i wspiera w działaniach. Jest doradcą, powiernikiem, przyjacielem, partnerem - Lepszą Połową. Tam gdzie Ty tam i On. Tam gdzie On to i Ty. Podbicie świata to pesta a wieczność to za mało ... (Bartuś M)
 
Jeśli jest zwierz, który hmmm jest od tak bo jest bo go przyniosłeś, przygarnąłeś, świadek Twoich sukcesów i porażek, cichych łez w ukryciu i uśmieszków do samego siebie, śpiewania ... bardziej uroczy, mniej uroczy z większym lub mniejszym defektem cielesnym lub mózgowym dający dużo radości z samego bycia. Mój mały kochany, pocieszny futrzany przyjaciel Kot Bubelot (Bubelek :))
Jeśli jest pasja, która daje Ci siłe napędową, moc działania. Są ludzie którzy to doceniają ... Jeśli dzięki tej pasji zmieniasz się, rozwijasz, odkrywasz w sobie moce o które nigdy w życiu byś się nie podejrzewał  (mój blog i jego czytelnicy ... )

To jesteś spełnionym, od tak poprostu 
Szczęśliwym Człowiekiem !!!
Tego życzę wam wszytskim i każdemu z osbna !!!  


Komentarze