Firmoo !!! Mam i Ja !!! :)


Jakiś czas temu udało mi się wygrać okularki Firmoo w rozdaniu u Imperfecty, co prawda nie załapałam się na główną wygraną ale i tak warto było ... wygrałam okularki z darmową przesyłką za połowę ceny, zakup wyniósł mnie coś ok. 40 zł z groszami ... Zamówienie złożyłam 27.12. 2013 r, 01.04.2014 - otrzymałam informację, że moje zamówienie zostało skompletowane i wysłane - dziś doleciało, całe i zdrowe !!!
Po wielu perturbacjach i długich chwilach zastanowienia wybrałam ...Tak wyglądały na stronie internetowej a w rzeczywistości ... (dziś przyleciały!!!)

Długo się zastanawiałam co wybrać - jednak zwyciężyły te z racji niebieskich uszek :) ostatnio a właściwie od dłuższego czasu mam słabość do niebieskiego, turkusowego i morskiej zieleni ... 
Na moim jak, że uroczym i nie fotogenicznym pyszczku prezentują się tak ...Przyznam, że nigdy w życiu nie miałam tak wygodnych, lekkich okularów na nosie ... Teraz już rozumiem tą wielką fascynacje i te ochy i achy nad tymi okularami ... są cudowne !!!

Komentarze

 1. Bardzo ładnie pasują do kształtu twarzy :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję :). trudno się wybiera rzeczy jak nie można przymierzyć i sprawdzić co i jak. Zaufałam mojej intuicji i oto są :). Dobrze się w nich czuję, nie są za duże ani za małe ... idealne, lekkie, przyjemnie się je nosi

  OdpowiedzUsuń
 3. mam takie same tylko całe czarne ;) bardzo ci w nich do twarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję, trochę sią bałam, że nie będą pasować ... ale się udało i jestem bardzo zadowolona. Od kiedy przyleciały nie zdejmuję ich z nosa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wybacz, dopiero dzisiaj zajrzałam, wcześniej jakoś czasu mi brakowało! :) super okulary (mam te same z czerwonymi zausznikami! :D).
  Bardzo Ci pasują :*

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli byłeś ..., widziałeś ..., czytałeś..., oglądałeś...,
Proszę zostaw po sobie jakiś ślad w postaci komentarza ...
Jestem też ciekawa Twojej opinii na poruszany prze ze mnie temat :).
Z góry Dziękuje - Moni :*