Zapowiedzi Kosmetyczne cz. III - Marzec

A nie mówiłam, że a lot of, tego jest ... 
Bądź mądry nie oszalej ... 
Tym razem kończymy cielesność i będą włosy ....


Garnier, Oil Beauty, olejek do ciała, 150 ml ok. 19,99 zł Upiększający olejek do ciała Oil Beauty od Garniera to suchy olejek do pielęgnacji skóry. Jego formuła została wzbogacona 4 drogocennymi olejkami: arganowym, makadamia, migdałowym i różanym. Olejek w widoczny sposób odmienia skórę: staje się ona rozświetlona, promienna i aksamitna w dotyku. Skóra jest odżywiona, miękka i elastyczna. Szorstkość zostaje wygładzona. Olejek szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Nie plami ubrań.
Puma, Yellow Brasil, woda perfumowana dla kobiet, 40 ml Limitowana brazylijska edycja zapachów Puma Green & Puma Yellow Brasil. Puma Brasil pragnie uchwycić radosny moment wspólnych emocji przeżywanych przez fanów sportu. Pierwotny minimalistyczny design opakowań został wzbogacony fantazyjnie wpisanym słowem BRASIL w radosnych kolorach. Edycja specjalna jest tak radosna i wystrzałowa jak można tylko by oczekiwać od czegoś zainspirowanego Brazylią.


Aussie, Frizz Miracle, odżywka do włosów, 250 ml

Odżywka z ekstraktem z australijskich liści eukaliptusa przeznaczona do napuszonych włosów. Wygładza i kontroluje niesforne kosmyki. Przejmij kontrolę nad napuszonymi włosami.
  

Aussie, Moisture, odżywka do włosów w sprayu, 250 ml 
Odżywiająca mgiełka do włosów przesuszonych z olejkiem z australijskich orzechów makadamia. Oaza dla włosów, które potrzebują nawilżenia. Rozprowadź równomiernie na suchych lub
mokrych włosach. Odżywka nie do spłukiwania.
 

Komentarze