Moje chciejstwa i marzenia ...

Dziś sobota - dzień wolny właściwie od wszystkiego. Z racji większej ilości czasu wydawało by się, czy też warto by było przygotować jakiś ambitny, treściwy post do poczytania. Emocje po szkoleniowe jeszcze nie opadły ... nadal jestem pod wrażeniem miejsca i ludzi jakich tam spotkałam i to co zobaczyłam ... ah ! 
I tak sobie siedzę i myślę i przeszukuje internet i znalazłam kilka rzeczy, które chęć posiadania rozgrzały do czerwoności !!!
Po primo pierwsze marzy mi się i nie mam pojęcia skąd i jak je dorwać w swoje łapy. Jestem uparta jak osioł i mam nadzieję, że znajdę sposób na ich zdobycie ...w ostateczności ... są ładne, urocze, słodziutkie ...Na cieniach też zawiesiłam oko a właściwie na paletkach cieni. Do tej pory zazwyczaj kupowałam pojedyncze cienie i to gł błyszczące, brokatowe czy satynowe, pół matowe ... Od matów o intensywnych, nasyconych kolorach trzymałam się raczej z daleka ...


BH Cosmetics

Kosmetycznie to jak by tyle. Z tego wszystkiego tak najbardziej na śwecie, ucieszyła bym się z tego pierwszego zestawu pędzelków.
A teraz coś ciuszkowego ...

Komentarze

  1. ejj, te bransoletki są cudowne, teraz też takie chcę :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Tylko trochę drogie ... 28 zł/szt i tak się wacham. Ale są cudowne ....

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli byłeś ..., widziałeś ..., czytałeś..., oglądałeś...,
Proszę zostaw po sobie jakiś ślad w postaci komentarza ...
Jestem też ciekawa Twojej opinii na poruszany prze ze mnie temat :).
Z góry Dziękuje - Moni :*