Moni maluje #11

Ciągle się gapie i szukam inspiracji makijażowych. Żeby nie było znajduję, i mniej lub bardziej udanie lub też nieudolnie staram się "kopiować" na swoim oku. Głównie moją inspiracją jest Kasia - Katosu. Uwielbiam jej makijaże, ze względu na kolory - żywe, nasycone. Małe dzieła sztuki !!! 
Dziś będzie inaczej, tym razem nie Kasia i nie Kasi dzieło starałam się skopiować. Tym razem mój wybór padł też, bo jak by inaczej, na mocno kolorowy makijaż ale od Asi i Marzeny z Make Up Your Life. Jeśli chcecie zobaczyć co mnie zainspirowało i co udało mi się zmalować to zapraszam do daleszej części ...

Na Blogu dziewczyn możecie zobaczyć jak krok po kroku można wykonać makijaż. Do wykonania tego makijażu posłużyła mi moja ukochana paletka Galaxy z BH Cosmetics. I jeszcze kilka innych rzeczy :). 
Obzdjęciuje je później gdyż chwilowo zdechł mi aparat - szczeście w nieszczęściu, że udało mi się cyknąć foty make up'u. 
Tak wygląda oryginał (zdjęcia pochodzą z bloga Make Up Your Life)


A moja wersja ....
Komentarze

  1. Dziekuje :). Moje rzesy kochaja Gosha a Gosh moje rzesy. Tusz jest rewelacyjny. A to lal, tyczylo sie rzes czy makijazu? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny zestaw kolorów!! Kochana, masz w ogóle śliczną buzię i cerę :* :))) Dodaję Ciebie i będę zaglądać :)))

    OdpowiedzUsuń
  3. Oj się zarumieniłam :). dziękuje. Buzia a i może a o cerę walczę. Raz jest lepiej raz ... że szkoda gadać. Ostatnio zmieniłam całą pielęgnację i chyba jestem na dobrej drodze. Ale dziękuje :* za komplement i za zaglądanie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli byłeś ..., widziałeś ..., czytałeś..., oglądałeś...,
Proszę zostaw po sobie jakiś ślad w postaci komentarza ...
Jestem też ciekawa Twojej opinii na poruszany prze ze mnie temat :).
Z góry Dziękuje - Moni :*