Ulubieńcy Kwietnia !!!

Nadejszła ta wiekopomna chwilunia !!!
Ulubieńcy Kwietniowi Gotowi ...
Tradycyjnie już, podzieliłam na kolorówkę, pielęgnację, cielesno - włoskowe i akcesoria/gadżety - pędzelki Eco i kosmetyczka, mała a taka pojemna i sprytna, dzięki kieszonce w spodzie moje pędzelki mają gdzie, w czym podróżować :), choć doszłam do wniosku, że potrzebuję jakiegoś profesjonalnego etui !!! Na osobnym zdjęciu znalazła się paletka BH Cosmetics - główna bohaterka moich ostatnich makijaży i zajawki moich czterech najczęściej używanych cieni. Rewelacyjne mięciutkie, kremowe, mocno kolorowe, koloży żywe, intensywne, trwałe - no Miód & Malina !!!
Nie będę też ich opisywać bo recenzje pojawiły się wcześniej: Oillan ma swój post, Beauty Lab czy Bandi też (to te kosmetyki zainspirowały mnie do zgłębienia wiedzy w dziedzinie kwasowości kosmetycznej :)), kolorówka notorycznie się powtarza:). Wyjątkiem jest chyba brak podkładu, ale to nie, to, że nie używam - tylko jestem w fazie testów i Revlonu i Max Factora i powiem Wam, że Face Finity jest całkiem ok i choć by z tej racji zasługuje na wyróżnienie przy ulubieńcach ...

P.S Od dziś jestem na szkoleniu wizażowym/makijażowym, na które wysłało mnie HeBe ... Odbywa się ono w Akademia Makijażu Mokotowska w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 58. Szkolenie prowadzone jest przez wibitnych, doświadczonych wizażystów, mega miłych i sympatycznych na kosmetykach Make Up Forever !!! (wszystkie jak jeden mąż, bo na szkoleniu jest nas 12, z zachwytu rozdziwiłyśmy japy na widok, wielkiego i wyełnionego po brzegi sklepu z owymi kosmetykami: cienie, lajnery, podkłady, pędzle, kufry, torby, farbki do ciała - no Raj). Dziś ja sierota zapomniałam aparatu - ale jutro prędzej zdechne niż zapomnę, bo będzie się działo - malowanie !!! Szczęście w nieszczęściu, że są mądre telelony i kilka fotek udało mi się uskutecznić :). Jutro zdam wam relację z I Dnia Szkolenia a dziś pokażę zdjęcie makijażu jaki udało mi się wykonać ...
Komentarze

 1. Byłam na Mokotowskiej w siedzibie Benefitu! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. to samo miejsce, od maja zeszłego roku po lewej stronie wejścia do bramy jest sklep Make Up Forever. Dziś nawet pałętał się jakiś przystojniak z Benefitu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Powiem Ci, że strasznie się cieszę, że wysłano mnie na to szkolenie. Wczoraj Panie dały przedsmak tego co wydarzyło się dziś. Dziś Pan Sławek był mistrzem świata !!! dowcipny, miły, sympatyczny i do tego umiał przekazać w prosty i zrozumiały sposób wiedze jaką pasiada .... że nawet taka lama jak ja była w stanie zrobić piękne smołki oko :) i podjęłam też decyzję, że zapisuję się donich na kurs !!!

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. oj ta zieleń mnie urzekła tym bardziej, że idealnie pasowała do mojej modelki .... na powiece jest zielony cień, ten z gatunku takich oczojebnych a na srodek powieki położyłam zielony pigment - taka świeżusia trawka !!! dziś - zaraz za chwilę, postaram się skonstruować posta i mam zdjęcia i cienia i pigmentu ... :)

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Staram się aby ulubieńcy byli choć trochę interesujący, żeby było w nich coś nowego ale nie wciskam niczego na siłe. Jestem niestety zakupoholiczką - kosmetyczną maniaczką a efekt tego taki, że kupuje kosmetyki tonami :). W pięlęgnacji, z racji warjacji skórnych wybierazm kosmetyki rozważnie, rozsądnie - nie pod wpływem impulsu, czy też bo była reklama czy bo to nowość. Pielęgnacja jest mocno przemyślana i przedyskutowana z wieloma osobami.

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli byłeś ..., widziałeś ..., czytałeś..., oglądałeś...,
Proszę zostaw po sobie jakiś ślad w postaci komentarza ...
Jestem też ciekawa Twojej opinii na poruszany prze ze mnie temat :).
Z góry Dziękuje - Moni :*