O niebycie słów kilka ...

Moje Drogie !!!
Przepraszam za ostatnią nie obecność, która spowodowana była natłokiem zajęć. Po pierwsze i najważniejsze, co zabiera mi najwięcej czasu, podjęłam po półrocznej przerwie prace zarobkową w drogerii HeBe - jako konsultantka :). Co bardzo raduje serce moje, gdyż bardzo lubię kosmetyki i wszystko co z nimi związane. Z racji tego iż w Hebe właściwie wszystkie dziewczyny to konsultantki, tylko każda specjalizuje się w czymś innym. A to, perfumy, a to kolorówka + wykonywanie makijażu, a to ogólnie a to dermokosmetyki, pielęgnacja. Z racji tego że w drogerii w której pracuję jest deficyt dermokonsultantek - będę się zaprzyjaźniać z dermokosmetykami :). Na chwilę obecną uczę się wszystkiego !!! Atmosfera jest miła, dziewczyny są pomocne choć były a właściwie są jednostki, które krzywo na mnie patrzą. Mogę się mylić. 
Jestem po pierwszych dwóch dniach, co poprzedziło bieganie po lekarzach z zaliczeniem alarmu przeciw  pożarowego w przychodni, nogi wchodzą mi w siedzenie, jestem zmęczona ale zadowolona.
Po drugie udało mi się zakwalifikować do testowania perfum marki Bi- Es na Sample City :). Miło bardzo miło :). W emajlu informacyjnym o zakwalifikowaniu do kampanii obiecano, że dołożą wszelkich starań aby perfumy mimo gorącego okresu świątecznego trafiły do mnie jak najszybciej :). No cudownie .... 
Weekend mam wolny od pracy więc postaram się nadrobić zaległości postowe - obiecana recenzja CeCe of Sweden z Olejkiem Arganowym :).

Komentarze

 1. gratuluję pracy, chociaż nie wiem czy ja byłabym w stanie wysiedzieć praktycznie "na miejscu" wśród tyyylu kosmetyków! :D jeśli dowiesz się czegoś ciekawego o poszczególnych dermokosmetykach, albo będą jakieś okazyjne promocje to bardzo chętnie przeczytam o tym na blogu :) czekam na recenzję CeCe!
  Pozdrawiam gorąco :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję, dziękuję !!!!
  nie jest tak źle, przynajmniej mam okazję podzielić się wiedzą a i dowiedzieć się czegoś od Kobitek odwiedzających drogerię. Pewnie, że się podzielę wiedzą, tylko szkoda, że oni nie mają tak ja Super Pharm, tam były zawsze szkolenia kiedy dana marka wprowadzała nowy produkt - można było się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy ... wiem, że jakieś szkolenie mnie czeka. Zobaczymy co to będzie ... Jak tylko coś ciekawego nie omieszkam się z wami podzielić informacjami.
  Co do CeCe to połowa wpisu jest :) jutro będę mieć więcej wolnego czasu to dokończę.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli byłeś ..., widziałeś ..., czytałeś..., oglądałeś...,
Proszę zostaw po sobie jakiś ślad w postaci komentarza ...
Jestem też ciekawa Twojej opinii na poruszany prze ze mnie temat :).
Z góry Dziękuje - Moni :*